Webdesign, Tvorba WWW stránek, Corporate Identity, Grafické práce

Platební karty Mastercard, Visa, platební brána Global Payments Europe - MUZO

Provádíme implementace platební brány společnosti Global Payments Europe - MUZO. Brána umožňuje přijímání platebních karet VISA a Mastercard. Bezpečné platby na Internetu prostřednictvím platební brány, může využívat i Váš eShop. Zvýšíte tak flexibilitu Vašemu podnikání. Připravíme návrh řešení, poradíme, implementujeme. Vyjděte klientům vstříc, přijímejte platební karty VISA a Mastercard.

Dále provádíme implementaci platební brány eBanka, nyní Raiffeisen Bank.

visa_master_card_ebanka.gif


Webové prezentace - tvorba www stránek
Připravujeme a vytváříme internetové prezentace na míru. Na základ vašich představ a cílů provedeme nejdříve vstupní analýzu. Jejím výsledkem je konkrétní zadání vašich požadavků. V další fázi navrhneme ideální řešení s ohledem na efektivitu i funkčnost a následně ho kompletně realizujeme. Na závěr důkladně optimalizujeme stránky pro vyhledávače.

Internetové/Intranetové aplikace
Nedílnou součástí webových prezentací jsou rozličné internetové aplikace. Žádný obchodně úspěšný, pravidelně aktualizovaný a s uživateli komunikativní web se bez nich dnes neobejde. Naší doménou jsou především redakční systémy, elektronické obchody, inzertní systémy i diskusní fora. Rádi je pro vás vyvineme i samostatně, třeba jako doplněk k již existujícímu webu.

Copywriting
Ve spolupráci s firmou WEB COPY zajišťujeme komplexní zpracování veškerých textů pro webovou prezentaci. Největší důraz je kladen na originalitu i údernost hlavních titulků a celkové vyznění obsahu. Vytváříme texty jasné, stručné a srozumitelné. Jsme schopni rovněž zajistit pravidelnou výrobu a rozesílání newsletteru.

    Top InternetProfessional Factory reference
TPF reference   IPF reference      
více
referencí
 
(c) 2018 IPF.CZ IPF.CZ, All rights reserved.
Veterina | Penzion Český Ráj | Hračky | Transport osob | Dušek Reality | BH Štěrboholy | Vizážistka | ipf.cz